Nanas Vacation House

  • 100 m²
  • 2 soveværelser
  • 2 badeværelser

25 minutters gåtur fra Byzantinsk museum i Paphos, tilbyder Nanas Vacation House indkvartering med et fuldt udstyret køkken. Dette feriehus har 2 værelser og 2 badeværelser.

Stedet ligger 15 minutters gågang fra hjertet af Paphos, tæt på Universal. Kun 10 minutters kørsel fra villaen fører til Paphos Slot. Bar Pambis Diner kan nås på 6 minutter. Kings Avenue indkøbscenter ligger ved siden af villaen. Den nærmeste lufthavn hedder Paphos, og placeret 5 km fra villaen.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Nanas Vacation House Paphos
The Ck Nest
pris kun for mobil

The Ck Nest

9.6
Enestående 13 anmeldelser
252 m fra overnatningsstedet
Estia Luxury Maisonette
pris kun for mobil

Estia Luxury Maisonette

9.1
Fantastisk 33 anmeldelser
279 m fra overnatningsstedet
USD 179 USD 161
pr. nat
Maisonette Rock - Axiotheas - Meteora Heights
pris kun for mobil

Maisonette Rock - Axiotheas - Meteora Heights

9.4
Fantastisk 7 anmeldelser
344 m fra overnatningsstedet
USD 151 USD 136
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Paphos Lufthavn
    15 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis WiFi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Gratis parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Minibar
    • Terrasse
    • Te- og kaffefaciliteter

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 12:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 09:00
    Licensnr.0002412
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Nanas Vacation House villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Nanas Vacation House villa.
    • Hvor meget koster det at bo på Nanas Vacation House villa?
      Lejen på Nanas Vacation House villa starter ved 165€ dollars pr. Nat.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Nanas Vacation House villa?
      Restauranter i nærheden af Nanas Vacation House villa omfatter Pambis Diner og Elysia Arabica.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Paphos Lufthavn
    15 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Nanas Vacation House Paphos

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk